Usługi pozablogowe i copywriting

Szukasz copywritera? Jestem dla Ciebie!

Założyłeś stronę internetową i potrzebujesz treści przyciągającej klientów? Chcesz dobrze wypozycjonować produkty w Twoim sklepie? A może potrzebujesz chwytliwego ogłoszenia aukcyjnego, tekstu do mailingów i newsletterów, artykułu na firmowego bloga? Jeśli chcesz sprzedawać tekstem, skorzystaj z mojego doświadczenia i pomocy.

Chcesz dokonać korekty lub redakcji tekstów? Służę pomocą!

Nie jesteś pewien, czy Twoje teksty są poprawne językowo? Chcesz zredagować już istniejącą na Twojej stronie informację, by Google jeszcze raz je zaindeksowało i pokazywało wyżej w wyszukiwarce? Skorzystaj z możliwości korekty i redakcji tekstu!

A może chcesz dokonać transkrypcji Twojego filmu czy podcastu? Jestem do usług!

Tworzysz filmy, podcasty czy webinary, z których chciałbyś słuchaczom i widzom zapewnić tekst do przypomnienia w wolnej chwili? Martwisz się, czy z Twoich produkcji audiowizualnych będą mogły korzystać osoby z wadami słuchu? Zadbaj o spisanie transkrypcji. Ja mogę Ci w tym pomóc.

 

Jeśli wiesz, że nie samym słowem żyje człowiek, ale tym, co ono potrafi sprzedać i chciałbyś skorzystać moich usług pozablogowych, zapraszam do zapoznania się z referencjami. Portfolio lub próbki tekstu wysyłam na życzenie.

[su_button url=”mailto: info@konfabula.pl” target=”blank” style=”soft” background=”#ff7f2a” color=”#ffffff” size=”5″ center=”yes” radius=”round” desc=”Napisz do mnie!”]Mój adres e-mail[/su_button]