O mnie

Zapraszam na pełen kontrastów i ironicznego poczucia humoru blog nie tylko dla rodziców. Ale dla rodziców szczególnie!

O MNIE

Jak każda matka mam kilkanaście zawodów: kierowca, kucharz, lekarz, niania, kucharka, jasnowidz… Jako matka wielodzietna, bo posiadanie trzeciego dziecka wrzuca mnie do tego worka, mam dodatkowo po trzy etaty z każdego. Między jednym zadaniem a drugim znalazłam czas wolny i bam – jestem tu, na konfabula.pl.

Mieszkam w małej podkoszalińskiej wsi, w której nie ma nawet dyskontu, szkoły i kościoła. Właśnie w takiej kolejności. Do tego w starym poniemieckim domu, więc nie nadaje się na blog wnętrzarski. Za to zamiast pięknych salonów mam ciszę, spokój i kiepski internet. Polecam wszystkim pustelnikom!

Mogłabym powiedzieć, że mam życie wg stylu slow life, gdyby nie to, że jestem nadruchliwa i nie usiedzę w miejscu. Slow to ostatnie słowo którym można by mnie określić. Za to lubię kuchnię slow food, bo bardzo długo jem wszystkie posiłki. Moja mama do dziś to wspomina z irytacją, a ja zaczynam rozumieć, kiedy chcę coś zrobić, a dzieci się ślimaczą przy kolacji.

Jak już o dzieciach – pozwalam na wychowanie wolnowybiegowe. Czyli pozwalam biegać im wolno. I szybko. Jak chcą. Taki life bez stylu, wychowanie bez spiny.

Mam swoje sekrety, ale trochę o sobie mogę zdradzić: [33 nieznane fakty o mnie].

I zapomniałabym – mów mi Monika.

portret Monika Kilijańska
  • Chcesz pogadać, ponarzekać na teściową, poplotkować przy kawie, ponudzić się razem?
  • Masz pomysł i przebierasz nóżkami, żeby mi o tym opowiedzieć?
  • Chcesz coś zrobić razem, ale nie wiesz jak zagaić?

Nie broń się przed napisaniem maila do mnie!

Napisz do mnie!

O BLOGU

Pracując zawodowo miałam okazję spotykać bardzo ciekawe osoby. Jedną z nich był dziennikarz radiowy, który miał prowadzić losowanie podczas uroczystej gali organizowanej właśnie przez nasze biuro, w skład którego wchodziły same urodziwe dziewczęta. Lekko szpakowaty pan pod 50-tkę dwoił się i troił opowiadaniem o swoich przygodach reporterskich, gdyż musiał poczekać na szefową, z którą miał umówione spotkanie. Kiedy pojawiła się ona w drzwiach nie krył zawodu, a w naszą stronę rzucił tylko:
– No, dziewczęta, dosyć już konfabulacji! Czas do pracy!

I właśnie takim miejscem pomiędzy pracą a rozrywką jest właśnie Konfabula.pl!

Na Konfabula.pl znajdziesz coś dla dziecka i coś dla siebie: