Kosmetyki,  Poradniki

Rzęsowa rewolucja z Lashvolution

Oczy są zwierciadłem duszy. To czasami w oczach można się zakochać bez pamięci. Mnie zawsze hipnotyzowały brązowe, sarnie oczy… Ach… No ale mój mąż ma niebieskie, więc wiecie – nie za to go kocham. Ale on podobno zakochał się w moich (oczach, chociaż istnieje wersja także o innych częściach ciała). By dalej czarować uwodzicielskim wzrokiem mimo przeżytych razem kilkunastu lat warto o nie zadbać. O ile spojówki raczej zostawiam samym sobie, to już skórę regularnie traktuję kremem ze świetlikiem, a rzęsy… no właśnie znalazłam coś, co poprawi ich gęstość i długość: serum pobudzające wzrost rzęs Lashvolution.

Po co?

Jeśli masz rzęsy niczym firanki, to serum z pewnością zrobi Ci z nich zasłony. Ale mnie, blondrzęsej i niekoniecznie obdarzonej przez naturę kuracja bardzo się przydała. Jeszcze czekam, aż ktoś wymyśli takie cudo, co to piersi urosną… Ech…

Dla kogo?

Właściwie każdy, kto nie jest uczulony na składniki zawarte w preparacie, może być z powodzeniem użytkownikiem serum. A tymi składnikami są:

woda, gliceryna, myristoyl pentapeptide-17, propanediol, 
ekstrakt z kamelii japońskiej, wyciąg z pokrzywy, acrylates/C 10-30 
Alkyl Acrylate Crosspolymer, ekstrakt z rumianku, dechloro dihydroxy 
difluoro ethylcloprostenolamide, disodium EDTA, ethylhexylglycerin, 
niacinamide, phenoxyethanol, propylene glycol, sodium Hydroxide

Odżywka przeznaczona jest dla kobiet, ale jeśli Twój mężczyzna zacznie Ci ją podbierać, to oczu mu nie wypali. Jednak jeśli karmisz piersią lub jesteś w ciąży nie używaj serum. Jak wiele kosmetyków i leków jego wpływ nie jest przetestowany na tej grupie pań i z uwagi na ewentualne skutki uboczne – trzymajcie się na uboczu. Producent nie zaleca także stosowania Lashvolution osobom w trakcie chemioterapii oraz niepełnoletnim. Jeśli idziesz do okulisty lub będziesz miała zabiegi okulistyczne skonsultuj się z lekarzem specjalistą co do używania serum przed wizytą/zabiegiem.

Jak stosować?

Przede wszystkim – regularnie. Ale dodatkową zasadą jest stosowanie odżywki na noc. Nie jest to ważne, czy śpisz w nocy czy masz nocną zmianę w pracy, czy balujesz w klubach – serum kładziemy na noc. Bez problemu możesz podczas kuracji stosować hennę czy malować oczy maskarą. Oczywiście możesz oczy malować w dzień – w nocy… niekoniecznie, więc dyskoteka będzie raczej w wersji sauté albo zrezygnuj ze stosowania na czas balangi.

Odżywkę nakładamy na górną rzęsę zaraz nad linią rzęs. Jeśli trafisz w oko – przemyj je obficie wodą. Taka kuracja trwa zwykle 8-12 tygodni. Po niej wystarczy powtarzanie aplikacji 2-3 razy w tygodniu.

Pominęłaś dawkę? Wystarczy nałożyć serum na kolejną noc, nic się nie stanie. Stosowanie na dolne rzęsy nie jest najlepszym pomysłem, bo może podrażniać spojówki. A odstępowanie koleżankom z pracy czy akademika, a nawet własnej siostrze? No lepiej jednak nie, bo obcymi bakteriami manipulujesz blisko własnego oka. Wprawdzie masz dwa, ale po co wyglądać jak cyklop?

Efekty

Wprawdzie z regularnością u mnie było na bakier, ale efekty są jednak widoczne. Stosuję ją od września i sami zobaczcie jakie efekty! Łatwo je zmierzyć, bo do preparatu dołączona jest specjalna miarka.

lashvolution2

To która z Was ma chrapkę na rzęsy ponad normę?

W tekście znajduje się link reklamowy.