Książki dla dzieci

Publikacje dla najmłodszych

Publikacje z logo Akademia Mądrego Dziecka to cykl książek towarzyszący dzieciom od najmłodszych lat. W skład serii wchodzą książeczki dedykowane nie tylko kilkulatkom ale też przedszkolakom oraz najmłodszym uczniom. Pierwsze bajeczki zachęcają do wspólnego oglądania dzięki barwnym ilustracjom dopasowanym do percepcji dziecka w określonym wieku. Kartonowe książki dla najmłodszych wzbogacone o atrakcyjne, edukacyjne dodatki rosną wraz z dzieckiem, rozwijając jego wyobraźnię i funkcje poznawcze. Akademia Mądrego Dziecka to publikacje, które harmonijnie wpływają na rozwój sensoryczny malucha jak i przedszkolaka.

Rozbudzanie ciekawości, nauka oraz kształtowanie funkcji poznawczych stało się nadrzędnym celem przyświecającym autorom tego rodzaju książek dla dzieci. Dzięki nim dziecko lepiej poznaje otaczający go świat i otrzymuje odpowiedzi na najbardziej nurtujące go pytania. Książeczki, zarówno w aspekcie graficznym jak i merytorycznym są na najwyższym poziomie – tylko w ten sposób stają się inspiracją dla małego odkrywcy.

Cykl książek dla dzieci źródłem efektywnej nauki

Akademia Mądrego Dziecka liczy ponad 300 pozycji pozwalających zgłębić młodszym i starszym dzieciom mechanizmy rządzące otaczającym ich światem. Wszystkie książeczki zostały podzielone na kilka podstawowych kategorii, które pomogą Ci wszechstronnie zadbać o rozwój Twojej pociechy.

Na uwagę zasługują przede wszystkim wszelkiego rodzaju książeczki z okienkami, ruchomymi elementami, publikacje z otworami, przybliżające naukę liter, kształtów, cyfr i kolorów, kreatywne rysowanki, kolorowanki a także książeczki z naklejkami oraz opowiadania przed snem ze świecącymi detalami.

Mądre książki dla malucha 

Kartonowe książeczki dla najmłodszych od Akademii Mądrego Dziecka aktywnie wspierają doskonalenie różnego rodzaju umiejętności zapewniając dziecku całą masę kreatywnej zabawy. Za ich pośrednictwem już niemalże roczne dziecko może ćwiczyć swoją sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową a także zdolność logicznego myślenia. 

Łatwo wpadające w ucho rymowane czytanki są szybko przez malucha zapamiętywane, co jeszcze bardziej ciekawi maluszka do odkrywania kolejnych opowiastek. Ta przyjazna dziecku forma interakcji z edukacją wspiera rozwój intelektualny, stymuluje spostrzegawczość i ćwiczy paluszki.

Publikacje, które ułatwiają uczenie

Książki z serii Akademia Mądrego Dziecka są idealne do wspólnego czytania i beztroskiego kolorowania. Barwne strony kartonowych książeczek inspirują malucha do poznawania i odkrywania tego „co w trawie piszczy”. Dzięki ich wszechstronnej i kreatywnej zawartości dziecko poznaje różnorodność kształtów, kolorów, przyrody i emocji. Książeczki w niezwykle przyjazny sposób rozwijają umiejętności manualne maluszka i stymulują koordynację wzrokowo-ruchową.

Wartościowe książeczki od Akademii Mądrego Dziecka kształtują w młodym człowieku umiejętność zapamiętywania, stanowiąc doskonałą bazę do nauki pisania, czytania i liczenia. Dzięki serii stymulujących ciekawość świata pozycji, maluszek zapoznaje się z nowymi bohaterami, poznaje ich przygody i towarzyszy w zabawie. Publikacje Akademia Mądrego Dziecka pozwalają na naukę poprzez zabawę w atmosferze odprężenia, a dodatkowo pozwalają zacieśniać więzy malucha z rodzicami, uczą współpracy i umożliwiają poznanie własnych uczuć i emocji.

Jeśli chcesz zadbać o harmonijny rozwój intelektualny i manualny swojego dziecka, już od pierwszych miesięcy zaznajamiaj go z bestsellerową serią książeczek od Akademii Mądrego Dziecka, dzięki którym otaczający je świat, nie będzie miał przed nim tajemnic!

Wpis zawiera link reklamowy. Artykuł sponsorowany