Poradniki,  Zakupy

Jaki strój kąpielowy powinnaś nosić?

Kostium kąpielowy jest czymś, co właściwie cały rok leży gdzieś z tyłu szafy, za ubraniami, ale zdecydowanie jest jednym z potrzebniejszych ciuchów noszonych latem. Szczególnie jeśli wybierasz się na jakąś piękną plażę i masz zamiar pochwalić swoimi zdjęciami na fejsie. Musi być taki, że oko Krysi z księgowości zbieleje, a Zdzichu będzie żałował, że 20 lat temu zaprosił Dorotę a nie Ciebie do tańca na szkolnej dyskotece. Jednym słowem kostium kąpielowy musi być perfekcyjny.

Ale czy zastanawiałaś się dlaczego wybierasz akurat taki a nie inny model? Owszem, duże znaczenie ma jego dopasowanie do Twojej figury, ale także psychiki. W końcu paradując w takim stroju nie zostawiamy zbyt wiele wyobraźni, musimy więc czuć się w nim dobrze. Zwykle wybieramy jeden styl kostiumu kąpielowego, bo pasuje on do naszego wyobrażenia o nas samych. To, jaki strój kąpielowy powinnaś nosić, zależy od Twojego wyobrażenia. Zobacz co o Tobie mówi:

Bikini: Odważna i śmiała

swimsuit1

Bikini to ryzykowne ubranie. Wystarczy chwila nieuwagi, a już biust wybiera wolność. No, czasami tylko jedna pierś. Ale Ty się tym nie przejmujesz! Jesteś świadoma swojego ciała i żaden maruder czy obrońca moralności nie będzie Cię pouczał jak masz biegać po plaży. Bo co jak co, ale Ty wiesz na co Cię stać i inni także zauważają, że to co sobie zamierzasz to zrobisz.

Tankini: Odważna ale życiowa

swimsuit2

Odwaga nie oznacza przecież podziału na czarne i białe. Zawsze możesz realnie wybrać szarość pomiędzy. Wiesz dokładnie jaki jest Twój poziom komfortu w stroju kąpielowym, jak się ruszasz i co Ci jest do poczucia błogostanu podczas gry w siatkówkę plażową potrzeba. Podejmujesz ryzyko, ale nie za wszelką cenę. Odkrywasz to i owo, ale na własnych warunkach. Wszystko zależy tylko od Ciebie.

Z wycięciami: Kreatywna i jedyna w swoim rodzaju

swimsuit3

Nie dla Ciebie kostiumy z sieciówek. Jesteś odważna, ale inaczej niż większość ludzi. Potrzebujesz emocji, ale nie rozgłosu, tylko zainteresowania. Lubisz być w centrum uwagi, lubisz przygodę. Coś nie wychodzi? Spoko, masz plan zapasowy! Nawet ciemna linia na brzuchu nie powstrzyma Cię od bycia sobą.

Szorty: Sportowa i na luzie

swimsuit4

Gotowa na wszystko i wszędzie, zawsze w biegu, zawsze aktywna. Nieważne jaki zawieje wiatr – Ty zawsze jesteś przygotowana. A jeśli nie, zawsze możesz się przygotować. Żaden problem. Co to właściwie jest za problem, prawda? Trochę to pragmatyczne, ale Tobie nie przeszkadza, że jesteś tak odbierana. Ty chcesz biegać, skakać, pływać bez myślenia o tym, czy majtki weszły Ci w tyłek albo stanik się rozwiązał. Owszem, inne kostiumy kąpielowe też są fajne, ale nie w Twoim stylu.

Wzorzysty: Wesoła i energetyczna

swimsuit5

Lubisz być zauważona, życie powinno kręcić się dookoła Ciebie. Bo życie to jedna wielka radość i impreza! Wzorzysty strój kąpielowy jest w tym wypadku odważnym pokazaniem, że lubisz ludzi i pragniesz być w centrum uwagi. Im większe i bardziej jaskrawe wzory tym lepiej. Wychodzisz z założenia, że nawet jeśli mieliby o Tobie mówić źle, to dobrze, że w ogóle mówią.

Jednokoczęściowy: Wygodna i elastyczna

swimsuit6

Jesteś jak kameleon – pasujesz wszędzie. Taka baba, co ją poślą tam, gdzie diabeł nie może. Masz solidne podstawy, które pozwalają Ci dostosować się do każdej sytuacji. Jesteś elastyczna, ale nie znaczy, że zmienna. Jak chcesz być romantyczna dodajesz spódniczkę do zestawu plażowego, jeśli masz zamiar grać w badmintona zakładasz spodenki, a na kolację w nadmorskiej restauracji długie pareo i wisiorek na szyję.

Bez kostiumu kąpielowego: NAPRAWDĘ odważna!

swimsuit7

Tak, z pewnością jesteś bardziej odważna od reszty społeczeństwa. Lubisz szokować ludzi, kochasz woje ciało i nie zawahasz się go użyć. Wielu ludzi podziwia Twój brak skrępowania i odwagę. Owszem, czasem stwarza to problemy (szczególnie, jeśli masz już dzieci), więc pamiętaj, że na wszystko jest pora i czas. I nie zapomnij o kremie przeciwsłonecznym!

Całkowicie ubrana: Skupiona na zadaniach

swimsuit8

Kiedy wszyscy inni wesoło chapią się w morzu Ty jedna spacerujesz po brzegu lub czytasz książkę na kocyku. Wiesz co lubisz, a za czym nie przepadasz. Potrafisz znaleźć równowagę pomiędzy tym co wypada, a tym co nie. Nie masz problemu z jasnym wyrażeniem tego, co myślisz, ale nie ranisz swoimi przekonaniami innych.

Teraz, kiedy już wiesz co o Tobie mówi Twój plażowy outfit, zostajesz dalej przy swoim wyborze, czy chcesz zobaczyć co się stanie, jeśli go zmienisz?

W tekście znajduje się link reklamowy.

Fot. 1 GoToVan, fot.2 Trang Angels, fot. 3 fervent-adepte-de-la-monde, fot. 4 Century Black, fot. 5 MarlonBu, fot. 6 Gep Pascual,  fot. 7 tarbaghopper, fot. 8 sixtwelve, fot. 9 Harsha K R