Poradniki

Walentynki jak z marzeń

Walentynki to tylko jeden z 365 (w tym roku 366) dni w roku, kiedy można zrobić coś dobrego dla własnego związku. Jednak już sama choćby medialna otoczka 14 lutego sprawia, że częściej chcemy obdarować ukochaną nam osobę jakimś podarunkiem. Co jednak, kiedy jesteście już tak długo ze sobą, że właściwie druga połówka wszystko już ma? Może wtedy zdecydować się na prezent dający emocje? Jakie emocje może zapewnić oferta Prezentu Marzeń?

Bliskość

Najlepsze wydają się prezenty związane z byciem razem. Może to być wspólna lekcja tańca, masaż czekoladą, pobyt w SPA czy weekend we dwoje. Vouchery na takie chwile we dwoje są dostępne nawet w cenach niższych niż 100 zł. Każdy znajdzie ofertę dostosowaną do swojej kieszeni. W tym przypadku bardzo ważne jest także wyszukanie dogodnej lokalizacji związanej z wykupionym prezentem. Na szczęście na stronie www.prezentmarzen.com można wybrać województwo czy miasto, w którym łatwo znaleźć odpowiednią ofertę prezentową.

Mój wybór: Lekcja tanga argentyńskiego dla dwojga

Nutka szaleństwa

Jeśli jesteście parą, która lubi nieco emocji czy adrenaliny, lubi nieszablonowe rozwiązania, to oferta Prezentu Marzeń jest skrojona i pod Was. Od wizyt na strzelnicy, przez loty awionetką, balonem, sprzętem militarnym, w tunelu aerodynamicznym, po kursy bezpiecznej jazdy samochodem czy skok ze spadochronem. Naprawdę jest w czym wybierać.

Mój wybór: Przejażdżka czołgiem

Przez żołądek do serca

Jako para lubicie poznawać kuchnie świata lub najlepiej rozmawia się Wam przy suto zastawionym stole, w restauracji z widokiem na morze czy góry? W takim razie randka w restauracji będzie właśnie tą z marzeń. Bez trudu można przeszukiwać bogatą ofertę lokali gastronomicznych z całej Polski, współpracujących z Prezentem Marzeń. Są także oferty związane z nauką gotowania, także dla par.

Mój wybór: Voucher do restauracji z kuchnią japońską

Odrobina erotyzmu

Pikanterię w związku można podsycić korzystając z możliwości np. masażu tantrycznego czy kursu z nim związanego. Czasem jednak nie trzeba aż tak wiele – masaż klasyczny dla dwojga też może być ciekawym doznaniem, którego jeszcze wspólnie nie doświadczyliście. Zawsze można też udać się na kurs masażu, dostępny także w opcji dla dwojga. Może warto spróbować?

Mój wybór: Nauka masażu dla dwojga

Kilka uwag technicznych dotyczących Prezentu Marzeń

Wykupując jakikolwiek voucher możemy wybrać opcję „dla dwojga” i otrzymać katalog do wyboru, by razem znaleźć taki prezent walentynkowy, który będzie dla pary, a nie tylko jednego z dwojga, prezentem marzeń.  Zestaw prezentowy ważny jest aż 365 dni licząc od daty jego zakupu. Tak więc żadna zmiana planów nie jest tu problemem – można odłożyć świętowanie. To dobry pomysł, bo przecież żyjemy w dość niepewnych i zabieganych czasach. Dodam jeszcze, że sam voucher jest zapakowany w eleganckie tekturowe pudełko, idealnie nadające się na prezent.

Oczywiście zawsze można połączyć kilka opcji. Któż nie chciałby spędzić naprawdę emocjonujących walentynek!