Poradniki,  Zakupy

Każda kobieta kocha prezenty

Ikona stylu Marylin Monroe stwierdziła, że „pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy”. A co jeśli dostajemy coś fajnego, na co się nie nastawiamy, ale co naprawdę jest super? Powiedzmy taki prezent? Przecież każda kobieta kocha prezenty!

Jednak żeby obdarować już grupę kobiet – no nie jest to takie łatwe. Przecież każda z nas, bab, ma inny gust, przyzwyczajenia i potrzeby. Jedna nie lubi kawy, druga nie przepada za kąpielami z pianą, jeszcze inna ma alergię na kokos albo jest akurat na diecie. Do tego jeśli prezent dotyczy naszych dzieci jest jeszcze trudniej: inna płeć, wiek, rozmiar, upodobania. Istny chaos potrzeb!

Jednak jest taka osoba, jest taki event, na którym dało się zadowolić każdego. Wbrew twierdzeniu „nie zadowolisz wszystkich – to zadanie dla agencji towarzyskich” (pamiętacie piosenkę Yaro?). Tą cudotwórczynią była blogerka Żaneta z mother-andson.blogspot.com, organizatorka drugiego blogerskiego Spotkania w Trójmieście.

joanna misiak3

Jak można to zrobić? Przepis jest prosty i zawiły zarazem: urok osobisty Żanety i jej tytaniczna praca połączona z organizacją i pewnością siebie spowodowały, że wielkie firmy i jednoosobowe manufaktury postanowiły umilić uczestniczkom życie i podarować każdej choćby mały prezent: pachnące świece, wspaniałe kosmetyki, książki, zniżki na zakupy, słodycze, herbata i personalizowany kubek, w której można ją zaparzyć i wiele, wiele innych! Niektórzy na „małym” nie poprzestali i można było wylicytować np. rowerek dla dziecka, ręcznie robioną poduszkę, maskotkę, fantastyczne ciuchy i ciuszki, stylowe dodatki do domu, a nawet syrop barmański. Zebrane pieniądze posłużą na pewno nie jednemu podopiecznemu Hospicjum Gdyńskiego – bo właśnie jego konto zasilone zostało kwotą 1135 zł. Nic innego nie pozostaje jak wypić za zdrowie organizatorki i sponsorów!s3city1

Komu dziękujemy za podarki?
be my LILOU, eprezenty, kalina-sklep.pl, RevitaLash Polska, Clics Toys Polska, Rainbow Loom Polska, Cukieteria, Baby Shower Trójmiasto, Semeco oleje tłoczone na zimno, Wydawnictwo Omnibus, Publicat S.A – Grupa Wydawnicza, LennyLamb Polska, Aktywny Smyk, Moss Papers, Wooden Story, MisiaLove, Caretero, HandMade Kasi, Borsuczkowy Domek, Robótki z klasą, Oceanic, czarnakropka.com, Artofis, Lupomi, Rękodzieło Nitki, CosyPillow, emoko-store.com, Mana Mana, Zizle, Cocobolo, PostępPlus

Fot. 1 Andrey, CC BY 2.0
Fot. 2-3 Asia, Krzywa Prosta